Sobota 26. května: Literární a umělecké posezení

Milí priatelia,

Už tu máme máj a s ním aj naše tradičné literárne/umelecké odpoludnie, ktoré sa tento rok uskutoční v Národnom dome na 74 West End Lane, London, NW6 2LX v klubovničke na prvom poschodí. Kto má niečo, čo vytvoril a rád by to prečítal – zahral – ukázal – neváhajte,  alebo príďte iba ako poslucháči a posudzovatelia. A ak niekto vytvorí niečo dobré pod zub, bude to rovnako vítané.

A keďže 19. 5. bola kráľovská svadba, na ktorú ste sa asi chceli dívať v televízii – a doprava bola nemožná – naše literárne odpoludnie sa presunulo na sobotu 26. mája 2018 o 2.30 – ak bude pekne a bude tam miesto, možno prejdeme aj do záhrady.

Príďte, tešíme sa na vás a doneste priateľov a známych! Metro Jubilee Line West Hampstead, parkovanie v priľahlých uličkách v sobotu poobede zadarmo.

Potom vám želáme pekné leto a budúcu sezónu začneme v sobotu 22. septembra o 2.30 v Národnom dome, keď nám dvaja českí egyptológovia z Griffith Institute oxfordskej univerzity, dr. Jaromír Málek a jeho kolegyňa dr. Hana Navrátilová priblížia každodenný život v staroegyptskej dedine staviteľov kráľovských hrobiek Deir El Medine

Vedenie SVU
(ďalšie informácie na 079 405 19 667)